Evet Web Sitemiz Aracılığı İle Satın Aldığınız Pin Kodu İle Google Beim İşletmem Hesabınızı Anında Onaylayabilirsiniz.
Açıklayalım Sırasıyla ; 1 - İşletmenizi Kaydetmek İstediğiniz Gmail Adresi İle Google Crome Tarayıcı Veya Başka Bir Tarayıcıda Oturum Açıyorsunuz 2 - Bu Linkten https://business.google.com/create/pvp?hl=ww&gmbsrc=ww-ww-dm-dm-mp-gmb-v-216-o~ot-htotest1-u&ppsrc=GMBVP&utm_campaign=ww-ww-dm-dm-mp-gmb-v-216-o~ot-htotest1-u&utm_source=gmb&utm_medium=dm Direkt Olarak Pin Kodunuzu Gireceğiniz Menüye Yönlendirileceksiniz. 3 - Pin Kodunuzu Girdiğinizde Bir Sonraki Menüde İşletmeniz İle İlgili Bilgileri Gireceksiniz Ve Hepsini Tamamladığınızda İşletmeninizi Onaylamış Olacaksınız.
Askıya Alınma Durumu Tamamen İşletmenizi Oluşturma Aşamasında Girmiş Olduğunuz Bilgilerin Kalitesiyle Alakalıdır. Doğrulama Yaparken Kullandığınız Pin Kodunuzun Askıya Alınma İle İlgisi Yoktur. Genellikle İrtibat Amacıyla Yazılan telefon Numarasının Birden Çok Defa Haritalarda Kayıt Edilmesiyle ve Ya Başka Bir Sebeple Google Tarafında Kara Listeye Alınmasıyla İlgili Olarak Bu Telefon Numarasına Kayıt Oluşturulmasını Engellemektedir. Bu Durumda Google Servislerinde Kullanılmamıs Kara Listeye Alınmamış Bir Telefon Numarası Kullanmanız Gerekmektedir.
HAYIR , Satın Alınan Pin Kodunuz İle Yalnızca Bir Adet İşletme Kaydı Onaylayabilirsiniz.

ReklamTik Ajans Google Servisleri Profesyonel Destek

Google Benim İşletmem Doğrulama Pini Satın Al, Google Haritalara Kayıt , Anında Doğrulama, İşletmemi Google Haritalara Nasıl Eklerim, Google da İşletmemi Doğrulayamıyorum, Pin Kodunu Nasıl Satın Alabilirim, İşletmenizi Google Haritalara Anında Kayıt Edin.