REKLAM HİZMET SÖZLEŞMESİ

 

Sözleşmenin Tarafları

 

- ………Reklamtik Dijital Reklam Ajansı………...……………. (Ajans olarak anılacak)

Adres : Karaman Mahallesi 493. Sokak No:10/2 Merkezefendi/ DENİZLİ

İletişim Bilgileri : 0(850) 840 45 08

 

- …………………………………………………………………...……………. (Reklam Veren - Firma olarak anılacak)

 

Adres :

İletişim Bilgileri :

 

MADDE 1 - KONU VE KAPSAM

      İş bu sözleşme Google üçüncü Taraf hizmet politikasına uygun olarak Düzenlenmiştir.

Sözleşme, reklam verenin firmasının( işletmesinin ) reklamı için Google My Business ( Google Benim İşletmem) Hesabının Oluşturularak Google Haritalarda (Google maps)  ve Arama sonuçlarında  ekranın sağ tarafında firmasının Görüntülenmesini sağlamak için teknik destek hizmetini kapsamaktadır.

 

MADDE 2 - TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

     Ajans, 1 maddedeki amaçlar doğrultusunda Reklam Veren ile tam bir işbirliği içinde çalışmayı, verdiği hizmetin kalitesini korumak ve yükseltmek için her türlü çabayı göstermeyi kabul ve taahhüt eder.

      Reklam Veren, anlaşma kapsamı doğrultusunda Ajans’la her alanda işbirliği yapmayı, özellikle doğru ve eksiksiz bilgi vermeyi, tanımlanan hizmetin yürütülmesinde Ajans’ı tek sorumlu olarak görmeyi, kabul ve taahhüt eder.

 

MADDE 3 - GİZLİLİK

       Ajans, Reklam Veren’ den aldığı ve/veya reklam veren adına yürütülen ve karşılığı Reklam Veren ’ce ödenen hizmet için verilen bilgileri, Reklam Veren’ in izni olmadan hiç kimseye vermemeyi ve paylaşmamayı taahhüt eder. Bu taahhüt sözleşmenin bitiş tarihinden sonrası için de geçerlidir.

 

MADDE 4 - AJANS HİZMETLERİ

      iş bu sözleşmeye istinaden  firmanın konseptine uygun olarak yetkili tarafından verilen bilgilere göre;

Google My Business ( Google Benim İşletmem ) hesabının oluşturularak;

A-           İşletme profilinin düzenlenmesi

B-            İşetmeye uygun olarak niteliklerin belirlenmesi

C-            İşletmenin çalışma saatlerinin verilen bilgilere göre düzenlenmesi

D-           Belirtilen Telefon numarasının Arama Tuşuna ataması. Ve ya Yol Tarifi Al tuşunun atanması (Sadece Mobil Cıhazlarda Arama Tuşu Görüntülenir).

E-            Google Harita kaydının yapılması ( konum çubuğunun firmanın doğru adresini göstermesi)ni sağlamak.

F-            Firma tarafından istenildiği takdirde işletmeye ait iç mekan, dış mekan, ürün, profil, kapak, fotoğraflarından 1 (bir)’er adet olmak üzere (reklam veren firma kendi imkanları ile fotoğraf çekerek ve tarafımıza E-Posta ulaştırılması suretiyle ) eklenecektir. Reklam veren firma bunu daha sonra kendisi de ekleyebilir.

G-           Firmaya ait olarak Google My business tarafından ücretsiz olarak sunulan business.site uzantılı Web sitesinin isteğe bağlı oluşturulması.

H-           Firma Tarafından fotoğraf ve tanıtım yazısı verilmesi halinde https://firmaismi.business.site web sitesinde yayınlanacaktır, aksi taktirde sadece firma ismi telefon numarası ve firma adresi yer almaktadır.

İ-             Hesabın oluşturulmasının ardından sahiplik firma yetkilisine aktarılacaktır.(bu işlemden sonra firma yetkilisi Google My Business hesabına tam yetkili olarak android veya İos mobil cihazlardan yada bilgisayarından erişebilecek ve istediği düzenlemeleri yapabilecektir).

J-             Google my business hesabının etkin bir şekilde kullanımı ile ilgili firma yetkilisine bilgi verilecektir.

K-           İşletmenin mevcutta bir Google my business ( Google benim işletmem ) hesabı var ise ; hatalı adres, telefon, konum çubuğu veya olması durumunda düzenleme talep edilebilir.   Bu durumda işletme sahibi hesabına erişimi var ise kullanıcılar kısmında yönetici olarak eklemesi gerekmektedir. Hesaba erişimin olmaması durumunda Sahipliğini geri alma yada yeniden hesap açılışı gibi hizmetlerde yukarıdaki işlemlerin tekrarlanması gerekmektedir, bu süreçte birebir görüşerek telefon ile teknik destek verilecektir.

 

MADDE 5 - ÜCRET KAPSAMI VE UYGULAMASI

  1. Maddede belirtilen iş adına 4. Maddede tanımlanan hizmetler için 6. Maddede belirlenen şekilde ve tutarda olmak koşulu ile geçerlidir. Sözlü veya Yazılı olarak onay vermenize istinaden; Ürün ve Uygulama sağlayıcının Google olduğunu, Uygulamanın genel olarak Değişiklik yapma, sonlandırma gibi tüm hakların Google ‘a ait olduğunu, Ajans olarak Reklam verenin Google Benim işletmem Hesabının en etkin bir şekilde oluşturularak en doğru şekilde kullanılması için profesyonel olarak hizmet sağladığımızı ve anlaşmanın sağlanmasından işin teslim edilmesine kadar olan süreçte sunmuş olduğumuz hizmetler için ödeme yapıldığı ve sözleşmenin kargo yoluyla veya elden teslim alınmasıyla sözleşme koşulları Kabul ve taahhüt edilir.  Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı Ekibi (Google My Business Trusted Verifier) işletmenizin doğrulama koşullarını taşıdığı takdirde, haritalar üzerindeki kayıtlarınızı konum bilgilerinizi kontrol eder. Google Benim İşletmem hesabınızı düzenler, hesabınızı onaylar, içeriğinizi, anahtar kelimelerinizi, kategorinizi optimize eder, ücretsiz web sitenizi oluşturur, yayınlar hakkında bilgi verip hesabınızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda sizi birebir bilgilendirir ve bunları yönetmenizi sağlar. Ekibimizdeki kişiler haritalar ve benim işletmem konusunda uzman, Google tarafından bu konuda eğitilmiş ve sınavlarla sertifika almış, özel uygulamaları ile işletmeleri doğrulayabilen Google Temsilcisidir. Doğrudan Google çalışanı değildir. Bu servisimiz ücretsiz olan Google Benim İşletmem hesabına ek  olarak birebir destek ve hesap yönetim hizmeti içerdiği için ücretli bir servistir.

Google’ın bu konudaki 3. taraflar ile çalışma politikasını okumak için;

 https://support.google.com/business/answer/7163406?hl=tr adresini ziyaret edebilirsiniz

    

  MADDE 6 – SÖZLEŞME BEDELİ VE ÖDEMELER

 

Sözleşme bedeli,        ……….  TL+ KDV

Kvd                            ……….  TL

GENEL TOPLAM     ……….  TL KDV  DAHİL’dir.   (......... YIL)

 

 

       Ödeme Şekli: Telefon, E-mail yada Yüz yüze sözlü veya yazılı olarak anlaşma sağlanmasının ardından Peşin olarak Havale yada kapıda ödeme seçeneği ( kapıda ödeme seçeneğinde kargo bedeli Reklam veren firma tarafından yukarıda belirtilen ücrete ilave olarak ödenir) yapılacaktır.

 

MADDE 7 - UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

       İşbu sözleşmeye istinaden doğabilecek her türlü problemde öncelik olarak tarafımızca problemin giderilmesi için gerekli tüm çabayı sarf edeceğimizi bilmenizi isteriz, Ajansımız müşteri memnuniyetini kalite politikamızın ilk maddesi olarak belirlemiştir.

 

      İşbu sözleşme, bu madde dahil 7 (yedi) madde ve 2 (iki) sayfadan ibaret olup, .… nüsha halinde düzenlenmiş ve taraflarca ……….…./ …………/ ……………. tarihinde imzalanmıştır.

ReklamTik Ajans Google Servisleri Profesyonel Destek

Google Benim İşletmem Doğrulama Pini Satın Al, Google Haritalara Kayıt , Anında Doğrulama, İşletmemi Google Haritalara Nasıl Eklerim, Google da İşletmemi Doğrulayamıyorum, Pin Kodunu Nasıl Satın Alabilirim, İşletmenizi Google Haritalara Anında Kayıt Edin.